Finish_2.jpg

Uitslagen 2019

Klik hier voor de uitslagen per categorie.

Bruto en netto
De bruto tijd is de tijd die verstreken is tussen het lossen van het startschot (hiermee begint de wedstrijd) en de aankomst op de eindstreep. Uitslagen worden op basis van bruto tijden opgemaakt. Prijzen worden uitgereikt op basis van de bruto tijd.

De netto tijd is de tijd die verstreken is tussen het passeren van de startlijn en de aankomst op de eindstreep. De netto tijd geeft dus aan wat je werkelijke prestatie geweest is.

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Jaap van Riet (Warnsveld) 42:22

Dames
1. Willemieke Mudde (Groningen) 46:17
2. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

5 km 6 - 11 jaar 2019

Jongens
1. Ward Bosker (Groningen) 23:42
2. Thom Rensen (Eelderwolde) 26:40
3. Simon Visser (Schiermonnikoog) 27:08

Meisjes
1. Nila Haanstra (Eelderwolde) 27:41
2. Filien van Ramshorst (Amsterdam) 27:54
3. Ilse Bierma (Lelystad) 28:31

5 km 12 - 18 jaar 2019

Jongens
1. Leroy Oostman (Groningen) 19:54
2. Remco Sikkema (Schiermonnikoog) 23:05
3. Jesper van Helden (Amersfoort) 23:36

Meisjes
1. Marg van der Wal (Groningen) 24:06
2. Maud Visscher (Holwierde) 26:20
3. Jitske van Helden (Amersfoort) 26:33

Uitslagen 1K Kidsrun 2019

Jongens 4 - 6 jaar
1. Ayden Rohan Brommer (Blaricum) 5:06
2. Noah Dam (Schiermonnikoog) 5:07
3. Ryan Kremer (Schiermonnikoog) 5:21

Meisjes 4 - 6 jaar
1. Hiltje Tjakkes (Haren) 5:10
2. Julia Worm (Heemstede) 5:10
3. Annelin Drost (Zuidwolde) 5:38

Jongens 7 - 9 jaar
1. Sven Bolt (Leek) 4:17
2. Viggo Ruddys (Schiermonnikoog) 4:22
3. Faas Worm (Heemstede) 4:24

Meisjes 7 - 9 jaar
1. Lieke Ab 4:22
2. Hilde Combee (Amsterdam) 4:26
3. Mijke Worm (Heemstede) 4:27

Snelste tijden in de diverse categorie├źn (sinds 2010):

10 Engelse mijlen

55:10 Adriaan Fransen (M) 2010
1:06:02 An Bennema (V) 2019

10 km

37:05 Joost van der Poll (M) 2018
40:12 Lia Wijnberger (V) 2016

5 km

19:51 Huib van der Veur (M) 2018
21:20 Yomna Lijfering (V) 2018

5 km 12 - 18 jaar

18:15 Olaf Bosscher (M) 2017
24:06 Marg van der Wal (V) 2019

5 km 6 - 11 jaar

20:06 Thijs Borcheld (M) 2012
23:41 Maud Visscher (V) 2017

Uitslagen vorige edities

Uitslagen 2018 (17e editie)

Uitslagen 2017 (16e editie)

Uitslagen 2016 (15e editie)

Uitslagen 2015 (14e editie)

Uitslagen 2014 (13e editie)

Uitslagen 2013 (12e editie)

Uitslagen 2012 (11e editie)


Uitslagen 2011 (10e editie)

Uitslagen 2010 (9e editie)